Par mums

Mūsu šefpavārs
Anatolijs Pimanovs

Anatolijs Pimanovs ir Šefpavārs ar 20 gadu pieredzi. Strādājis Alberts hotel, Tallink hotel, “Elements” restorānā.
Ar Sous Vide tehnoloģiju pazīstams vismaz 10 gadus, jo iepriekš pēc ši metodes gatavoti produkti bija pieejami tikai restorānos.
No kā viss sākas stāsta Anatolijs: “Mana sieva Karina Glazkova – sportiste, gatavojoties sacensībām IFBB FitModel Word Cup “žavejas”, lai dabūt izcilu formu. No sākuma viņa pati gatavoja sev vistas fileju, bet tās bija pavisam sausas un neēdamas. Rūpējoties par savu sievu, es piedāvāju viņai gatavot vistas krūtiņu pats SuVidā, vakuumā iepakojumā, ar maz sāls pievienošanu. Viņai šī vista tik ļoti iegaršojās, ka pēc tam ieteica to savai trenerei un citiem sportistiem. Visi bija sajūsmā, ka vistu var tā pagatavot un tā paliek mīksta, tiek saglabāts proteīnu daudzumu pilnā apjomā un mikroelementi.”
Pateicoties Suvide metodei, kuras pamatā ir gatavošana uz zemām temperatūram vismaz 1 stundu, savā sulā – tās produkti tik garšīgi. Es, ka Šefpavārs izstrādāju receptes, tītaru un laša filejas pagatavošanu ar dažādām garšvielām. Tā kā SuVid metodes augsti kvalificēti produkti domāti tiem, kas nodarbojas ar sportu un tiem, kas seko līdzi savām uzturam.
Kopā ar sievu mēs izdomājām Fitness Chicken uzņēmumu, kuras mērķis ir sniegt kvalitatīvus produktus, veselīgam uzturam, lai tās būtu pieejamas visiem, kas grib nokoriģēt figūru un vienkārši baudīt garšīgu mielastu.

Kādēļ Fitness chicken?

1
Dažādas garšu izvēles!
Produktu kategorijas
%
Veselīgi un garšīgi
5/5
Ļoti sulīga, garšīga un ātri var iekļaut maltītē. Uzsildīt kopā ar piedevām vai ēst aukstu ar dārzeņu salātiem! Mēli var norīt! Lieki piebilst, ka īpašais gatavošanas veids saglabā un nezaudē savu uzturvērtību.
Ainārs
Man ļoti garšoja. Noteikti sūtīšu vēl. Ātri, vienkārši un garšīgi
Pēteris
Sulīga, veselīga, ēšanai gatava vistas krūtiņa. Laba cena! Un ar piegādi
Luīza
Piemērots tiem, kuriem nav laika gatavot, atver un baudi garšīgu tītara vai vistas gaļu.
Natālija
Palīdz treneriem un sportistam veltīt vairāk laika sev, nevis gatavošanai. Jau gatava vistas krūtiņa ar piegādi mājās. Atliek izņemt no iepakojuma un uzsildīt.
Fitnesa trenere Trisha

Fitness chicken

Diētiskā vistas krūtiņa sportistiem Sous Vide

Kas mēs esam un ar ko nodarbojamies!

Fitness Chicken ir uzņēmums, kas nodarbojas ar putnas gaļas gatavošanu pēc mūsdienās tehnoloģijas Sous Vide, kas iepriekš bija pieejams tikai restorānos. Tagad tās gatavoti produkti pēc Šef Pavāra izstrādatajām receptēm pārcelti Jūsu virtuvē.
Nedaudz par tehnoloģiju, kuru izmantojām.
Pēc Sous Vide metodes pagatavošana notiek speciālā profesionālā iekārtā, vakuumā iepakojumā zemā temperatūrā līdz 70’C, ilgāk nekā stundas laikā.
Rezultātā vistas krūtiņa vai tītaru gaļa sanāk ļoti sulīgas, mīkstas, tiek saglabati visi mikroelementi un olbaltumvielas pilnā apjomā.

Kas ir pagatavošanas metode Sous Vide?

💥Mūsdienās visiecienītākā metode, ko izmanto, lai pagatavotu maigu gaļu, piemēram, tītaru, vistu vai zivis, – pateicoties termiskajai apstrādei zemā temperatūrā, iegūtais ēdiens ir sulīgs, mīksts un gards.

🍽 Sous vide (franču val. – „vakuumā”) ir metode, saskaņā ar kuru ēdienu (piemēram, gaļu vai zivis) ievieto hermētiskā plastmasas maisiņā un gatavo salīdzinoši zemā temperatūrā – zemāk nekā 100 °C (vai pat 90 °C) vismaz 1 stundu speciālā profesionālā iekārtā – saucas par cirkulatoru.
👌Pasaules vadošie šefpavāri ir iecienījuši sous vide gatavošanu, jo tā sniedz vairākas priekšrocības:

✴izteiktāka un noturīgāka garša un aromāts;
✴pārtika saglabā vitamīnus un uzturvielas;
✴pie gatavošanas produktu apjoms paliek nemainīts

Šo novatorisko metodi izmanto pasaules vadošie kulinārijas eksperti. Pienācis laiks arī jums iepazīties ar sous vide metodi, pagaršot un novērtēt Fitness Chicken garšu! 
Mēs palīdzēsim Jums tikt pie unikāla Sous Vide produkta no Fitnes Chicken un baudīt to mājās.

lv
Shopping Cart