Labāk velti laiku sportam,
nevis veselīga ēdiena pagatavošanai

Fitness Chicken mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu, ēšanai gatavu veselīgu pārtiku ikvienam, kurš vēlas veidot skaistu figūru vai vienkārši baudīt gardu, veselīgu ēdienu.

Fitness Chicken ideja radās, kad Karīna Glazkova gatavojās IFBB FitModel Word Cup sacensībām. Sportiste cenšoties samazināt zemādas tauku slāni, lai sasniegtu izcilu formu. Viņa pagatavoja vistas fileju, bet sanāca sausa un bezgaršīga. Tad Karīna izmēģināja sous-vide vistas fileju no vakuumā iepakojuma, pievienojot nedaudz sāli. Viņai tas ļoti garšoja un viņa ar to pacienāja savu treneri un citus sportistus. Visi bija sajūsma. Izrādās, ka vistu var pagatavot tā, lai tā būtu mīksta un garšīga, saglabājot olbaltumvielas un citus mikroelementus.

Kādēļ Fitness chicken?

1
Dažādas garšu izvēles!
Produktu kategorijas
%
Veselīgi un garšīgi
5/5
Ļoti sulīga, garšīga un ātri var iekļaut maltītē. Uzsildīt kopā ar piedevām vai ēst aukstu ar dārzeņu salātiem! Mēli var norīt! Lieki piebilst, ka īpašais gatavošanas veids saglabā un nezaudē savu uzturvērtību.
Ainārs
Man ļoti garšoja. Noteikti sūtīšu vēl. Ātri, vienkārši un garšīgi
Pēteris
Sulīga, veselīga, ēšanai gatava vistas krūtiņa. Laba cena! Un ar piegādi
Luīza
Piemērots tiem, kuriem nav laika gatavot, atver un baudi garšīgu tītara vai vistas gaļu.
Natālija
Palīdz treneriem un sportistam veltīt vairāk laika sev, nevis gatavošanai. Jau gatava vistas krūtiņa ar piegādi mājās. Atliek izņemt no iepakojuma un uzsildīt.
Fitnesa trenere Trisha

Fitness chicken

Diētiskā vistas krūtiņa sportistiem Sous Vide

Kas ir sous vide?

Sous Vide, kas tulkojumā no franču valodas nozīmē „gatavots vakuumā”- ēdiena lēnas gatavošanas metode pie zemās temperatūras, ap 70. Gaļu vai zivis ievieto vakuuma iepakojumā un vismaz 1 stundu vāra īpašā ierīcē, ko sauc par cirkulatoru.

Mūsdienās tas ir ļoti populārs veids, kā pagatavot tītaru, vistu vai zivis, saglabājot izcilu garšu.

Pasaules vadošie šefpavāri atzīmē sous vide tehnoloģiju pamatojoties uz vairākiem faktoriem:

 

  • ēdiens saglabā vistīrāko garšu, aromātu kā arī dabīgo mitrumu
  • produkts saglabā visus vitamīnus un vērtīgās uzturvielas
  • produkts gatavošanas procesā nezaudē savu sākotnējo apjomu..

Sous vide produkti agrāk bija pieejami tikai restorānos, bet tagad tos var baudīt arī mājās. Komanda ,, Fitness Chicken ” ir izstrādājusi unikālas pagatavošanas receptes – vistas filejai, tītaram un laša filejai – dažādās garšvielās. Gatavo produktu atliek tikai sasildīt un var sāk baudīt maltīti!

 

Izmēģini un  pārliecinies cik tas ir garšīgi!

lv
Shopping Cart